SIATKI ZGRZEWANE

dla przemysłu i budownictwa

SIATKI ZGRZEWANE

dla przemysłu i budownictwa

SIATKI ZGRZEWANE

dla przemysłu i budownictwa

O firmie

Witamy na naszej stronie internetowej poświęconej siatkom zgrzewanym. W zakładce produkty znajdą Państwo szczegółowe informacje o naszej ofercie.

Od 2006 roku zajmujemy się wyposażeniem magazynów, hal produkcyjnych i transportem wewnętrznym. Mamy duże doświadczenie w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla centrów dystrybucyjnych i logistycznych. Naszymi klientami są firmy z wielu branż np. odzieżowej, motoryzacyjnej, AGD.

Naszym celem jest odpowiadanie na indywidualne potrzeby naszych Klientów. Specjalizujemy się w niestandardowych rozwiązaniach pod specjalne zamówienie.

Nasza praca opiera się na trzech głównych filarach:

    • Koncepcja – wykorzystywanie nowoczesnych technologii i know-how naszej branży, owocuje produktami spełniającymi ściśle Państwa oczekiwania.
    • Projekt – posiadając własny dział technologiczny jesteśmy w stanie stworzyć i dopasować każdy produkt do Państwa potrzeb. Zapewniamy fachowe doradztwo i niezbędne badania np. nośności, naprężeń.
  • Realizacja – nowoczesny park maszynowy i wysokie kwalifikacje pracowników produkcyjnych, gwarantują realizację założonych celów projektu.